Özel Arama

Etiketler: , , .

Decathlon ürünleri, Decathlon Ürün İadesi veya Değişimi

Sizlere Decathlon ürünlerinden bahsettiğimiz bu yazıda ayrıca iade prosedürü, decathlon kartı, hediye çeki konularında bilgiler de bulabilirsiniz. İşte Decathlon ürünler:
decathlon urunleri decathlon magazalari


Spor uzmanı sloganıyla Avrupa’nın bir numaralı spor mağazası Decathlon, 1976′da Fransa’da faaliyete başladı. Onlarca Avrupa ülkesinde hizmet eden Decathlon mağazaları Türkiye’de pek çok farklı noktada yer alıyor.

Decathlon ürünleri: Decathlon ürünleri arasında 60 spor branşına ait pek çok spor malzemesini bulabilirsiniz. Decathlon ürünleri arasında:
Hedef Sporları (Okçuluk malzemeleri, ok ve yay, dart, vs.),
Binicilik (Binicilik malzemeleri: pantolon, bot, çizme, kask, eldiven),
Balıkçılık (Balıkçılık malzemeleri: Olta Takımı, şamandıra, misina, iğne, kurşun, mantar, zıpkın, takım çantası, sahte balık, kutu, kamış, fırdöndü, kaşık, çelik tel, çapari, kepçe, livar,ağ ve aksesuarlar),
Bisiklet ve paten (Çocuk bisikleti, dağ bisikleti, scooter, yol bisikleti, kask, pompa, kask),
Doğa yürüyüşü ve kamp (kamp çadırı, uyku tulumu, yürüyüş batonu, spor ayakkabı),
Fitness malzemeleri (eşofman, fitness matı, yoga pilates malzemeleri),
Sağlık ve keşif (Koşu saati, Adım ölçer, kafa lambası),
Golf malzemeleri (Golf Seti, Golf sopası, golf topu),
Raket sporları (Masa tenisi raketi ve topu, tenis raketi ve topları, squash raketi ve topu),
Su sporları (yüzme malzemeleri, yüzme mayosu, şnorkel, kano, yüzme gözlüğü, bone, palet, deniz şortu, kulak-burun tıkacı, havlu, can simidi),
Takım sporları (futbol topu, forma, halı saha ayakkabısı, basket ayakkabısı, basket topu, voleybol malzemeleri),
Yürüyüş ve koşu bandı (koşu bandı, koşu ayakkabısı)
gibi ürünler bulunuyor.
Güncel ürün fiyatlarının yer aldığı Decathlon katalogu (e-broşür) decathlon.com.tr sitesinden incelenebilir.

Decathlon kart avantajları: Sporu bir yaşam tarzına dönüştürenler Decathlon kart alarak çeşitli ayrıcalıklar yaşayabilir. Bunlar düzenlenen etkinliklerden ve kampanyalardan haberdar olma, güvenli alışveriş, kolay alışveriş (Fiş/fatura olmadan ürün değiştirme) ve puan-hediye çeki kazanma. Decathlon card’a online internet üzerinden başvurabileceğiniz gibi herhangi bir decathlon mağazasında da alışveriş esnasında size verilen barkod ile başvurabilirsiniz.

Decathlon iade prosedürü: Decathlon ürünlerini satın almadan evvel test edebilirsiniz. Ancak satın aldığınız bir üründen memnun kalmazsanız, fiş/fatura veya kartınızla 30 gün içerisinde değiştirebilirsiniz. Decathlon Hediye Çeki, Kartı: Decathlon ürünlerinden neyi hediye etmek istediğinize karar vermezseniz, hediye kartı ile size yardımcı olunuyor. Decathlon’dan eve teslim ve montaj hizmetinden ücretli olarak yararlanabilirsiniz. Ayrıca bisiklet bakım/onarımı, forma isim ve numara baskısı hizmetleri de mevcut.

Decathlon ürünleri, Decathlon Ürün İadesi veya Değişimi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Konu: Decathlon ürünleri, Decathlon Ürün İadesi veya Değişimi Bölüm: Spor Mağazaları

Yoruma kapalı.