Özel Arama

Etiketler: , .

Ankara Eryaman Dolphin Spor Merkezi

Ankara Spor Merkezleri içerisinde sizleri Eryaman Dolphin Spor Merkezi ile tanıştırmak istiyoruz. Dolphin Spor merkezi fiyatları, yapılabilecek sporlar vs. hakkında bilgileri burada bulabilirsiniz. İşte Eryaman Dolphin Spor Merkezi:
dolphin spor merkezi


Ankara’nın Etimesgut ilçesinde Eryaman semtinde faaliyet gösteren Spor Dolphin Sağlıklı Yaşam Merkezi (Dolphin spor merkezi) spor yapmak isteyenlere birçok olanak sunmakta. 2000 metre kare net kullanım alanına sahip, ferah, aydınlık salonda alanlarında isim yapmış profesyonel 7 eğitmen hizmet vermekte. Salonda 50 cardio grubu (koşu bandı, bisiklet, cross kayak ve titreşim) 74 adet fıtness grubu toplam 124 fıtness aletleri ile sıra beklemeden sorunsuzca çalışabileceği yönünde bilgi sunan Spor Dolphin ayrıca güleryüzlü personel ve elite üye grubu bulunduğunu belirtmekte.

Bunlar: Yüzme Havuzu, Fitness, Diyetisyen, Jakuzi, Türk Hamamı, Fin Hamamı, Buhar Odası, Sauna, Latin Dansları, Pilates, Bale, Karate ve Kudo, Özel beslenme uzmanı eşliğinde vücut yağ analiz cihazı ile özel ayarlanan beslenme programları.

Spor merkezi Dolphin Alışveriş Merkezi bünyesinde olduğu için alışveriş imkanı yanında ücretsiz park yeri mevcut. Ayrıca ücretsiz kablosuz internet hizmeti de bulunuyor.

Hafta içi saat 6′dan hafta sonu ise saat 8′den itibaren hizmet veren tesis, 23:00′a kadar kullanılabiliyor. Tesiste müzik yayını da mevcut. Ayrıca periyodik olarak geziler, turnuvalar,

Spor Merkezinde kurumsal üyelik imkanı da bulunuyor. Bunlar kamu, Tai, aselsan ve havelsan’a özgü. Taksit imkanını da hatırlatmakta yarar var.

Dolphin Spor Merkezi İletişim Bilgileri:

Dolphin Spor Merkezi Adres: Dil Devrimi Caddesi 285. Sokak No:4/3 ( Eryaman Evleri Dolphin Yunus Market Karşısı) Eryaman Ankara

Dolphin Spor Merkezi Telefon: 0 312 282 28 21

Dolphin Spor Merkezi Fiyatları: Yıllık aile üyelik üyelerinde kişi başı fiyatı 60 TL

Ankara Eryaman Dolphin Spor Merkezi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Konu: Ankara Eryaman Dolphin Spor Merkezi Bölüm: Ankara Spor Merkezleri, Spor Merkezi

8 Yorum: "Ankara Eryaman Dolphin Spor Merkezi"

 1. fulya diyor ki:

  merhabalar özel birebir yüzme kurslarının ücretini öğrenebilirmiyim ?

 2. Feride Akın diyor ki:

  Fitness salonundan hangi saatlerde ve ne kadar ücretle yararlanabilirim.

 3. Kenshi diyor ki:

  Fitness hakkında bilgi verebilirmisiniz acil ?

 4. Ahmet diyor ki:

  Spor Dolphin – ankara eryaman spor salonu, Arkadaşlar 3 yıldır üyeliğim olmasına rağmen peşin fiyatta 900 tl ye kadar düştüler sana özel aşağısı yok dediler, başka bir tanıdık ilk kez üye oldu 650 tl üstelik taksitle yazıldı! o yüzden 2012 yılıında üye olmak isteyenler en fazla 650 tl onuda taksitle istesinler. örneği yok derlerse o zaman var mısınız kayıtları incelemeye deyin de görelim bakalım!

 5. ekrem diyor ki:

  650 tl aylık mı yıllık ücret mi tam çözemedim

 6. ela diyor ki:

  yüzme kursları 1 aylık yani 8 saat 150 tl

 7. mert diyor ki:

  Müzik tercihleri son derece kötü olan salon…
  yani spor salonunda nasıl parçalar olur, daha canlı, hareketli, gaz parçalar olur ya burada tam tersi arabesk sever, apaçi müzik dostu hocalarımız sayesinde onların zevkine uygun müzik dinlersiniz. üstelik sevdikleri parçayı defalarca üst üsta çaldıkları olur ve kendileri bıkana kadar çalar… mehmet hocanın bu konuya el atması lazım aksi halde aletleri altın kaplama dahi olsa üye olmak yok!

 8. boş diyor ki:

  taekwanda kursu varmı