Özel Arama

Etiketler: , .

Anıttepe spor kompleksi tesisleri, iletişim, imkanlar

Anıttepe spor kompleksi tesislerinde yapılabilecek sportif faaliyetler ile iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.
anittepe spor kompleksi tesisleri


Ankara İl Gençlik ve Spor Müdürlüğünün halka açık tesislerinden biri olan Anıttepe Spor Tesisleri Anıttepe Yüzme havuzunun ve Anıtkabirin yanı başında bulunuyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne ait lokal ile Anıttepe futbol sahasının da bulunduğu bölgede, koşu-yürüyüş parkuru atletizm ve spor severlerin hizmetinde. Peki Anıttepe Spor Tesislerinde başka ne imkanlar var?

2002 yılından bu yana genç yaşlı pek çok Ankara’lının ilgi odağı olan Anıttepe Spor Kompleksi sentetik koşu pisti ve doğal çim sahaya sahip. Tribün bulunmayan spor tesislerinde basketbol sahaları, ücretsiz park imkanı, açık havada bulunan spor aletleri ile fitness egzersiz, bay-bayan soyunma odaları da bulunmakta. Yürüyüş için gelenlerin spor ayakkabı getirmesinin gerektiği Anıttepe Spor Tesisleri sabah-akşam Bahçelievler, Emek, Beştepe ve civardan gelen sporseverlerin gözdesi.

Anıttepe spor kompleksi tesisleri iletişim bilgileri:
Adres : Anıttepe / Çankaya
Telefon : 0312 231 64 57

Anıttepe spor kompleksi tesisleri, iletişim, imkanlar konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Konu: Anıttepe spor kompleksi tesisleri, iletişim, imkanlar Bölüm: Ankara Spor Merkezleri

Bir Yorum Var: "Anıttepe spor kompleksi tesisleri, iletişim, imkanlar"

  1. hasan üstün diyor ki:

    biz bahçeli evler.emekliler gurubundanız..bizim sizden ricamız.anıt kabir tarafındaki giriş kapısını kapanması.bizleri çok üzdü.lütfen bu kapının açılmasını talep etmekteyiz.bu konuda imzalar toplandı parkurda asılı duruyor ama ilgisizlikten.amaç yerine ulaşamadı.lütfen o kapının açılması doğrutulsunda girişlerinizi bekliyoruz.saygılarımız.gsm.05323925988.