Özel Arama

Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi

Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.
hidayet turkoglu spor kompleksi


2012 yılından bu yana hizmet veren ve dünyaca ünlü basketbolcumuz Hidayet Türkoğlu’nun ismini taşıyan Spor Kompleksi İstanbul Büyükşehir Belediyesinin yatırımıdır ve İstanbul Spor AŞ tarafından işletilmektedir.

İstanbullu spor severler için basketboldan voleybola, futboldan karateye pek çok branşta sportif faaliyetin yürütüldüğü tesiste zayıflamak ve formda kalmak isteyenler için fitness (bay-bayan) ve step-aerobik, pilates, masa tenisi ve taekwon do imkanı sunulmaktadır.

Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksinde 1300 kişi seyirci kapasiteli kapalı spor salonu, 280 kişilik tribünlü yüzme havuzu, kapalı atlama kuleli havuz, kapalı aqua yüzme havuzu, fitness salonları, step-aerobik ve pilates salonu, uzak doğu sporları salonu, hamamlar, saunalar, solarium üniteleri, masa tenisi salonu, halı sahalar, ve kafeteryalar bulunmaktadır.

Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksinden yararlanmak için üyelik gerekmektedir. Bu amaçla online kayıt ve başvurunuzu aşağıda belirtilen iletişim bilgilerinden gerçekleştirebilir ve en güncel seans ve ücret-fiyat bilgisine erişebilirsiniz. Üyelik ücretleri pilates ve step-aerobik için aylık 60 TL, fitness ve basketbol için aylık 75 TL, taekwondo ve karate için aylık 45-55 TL’den başlamaktadır. Yıllık üyelik, öğrenci-kamu-emekli indirimi, aile ve kardeş indirimi gibi imkanlar da mevcuttur.

Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi adres ve iletişim bilgileri:
Adres: Yıldırım Mahallesi Şehit Kamil Balkan Caddesi Bayrampaşa Şehir Parkı Yanı Bayrampaşa / İstanbul, harita-ulaşım
Telefon: 0212 617 07 33, 444 7040 (Spor AŞ çağrı merkezi)

Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Konu: Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi Bölüm: İstanbul Spor Merkezleri

Yoruma kapalı.