Özel Arama

Etiketler: , , , , .

Njoy Sports Club- Profilo Spor Merkezi üyelik

Njoy Sports Club hakkında bilgilere ulaşabileceğiniz bu yazıda Profilo AVM’deki spor merkezi hakkında detaylara ulaşabilirsiniz.
njoy sports club profilo spor merkezi


“Sports your life” sloganı ile hayatınızı sporlandırın diyen Njoy sports club, spor merkezi olarak fitness, gym ve cardio olanakları yanında kapalı yüzme havuzunda yüzme kurslarına ve pilates stüdyosuna da sahip. Profile Alışveriş merkezi spor salonunda pek çok etkinliğe katılabilirsiniz.

Njoy spor merkezinde cardio egzersizlerini life fitness koşu bantları, kondisyon bisikletleri, cross trainer, stepper ekipmanları ile gerçekleştirebilir, yağ-kas-kemik ölçümleri ile profesyonel destek alabilirsiniz. Gym kısmında iki sıra circuit ve geniş advanced (serbest ağırlık) ekipmanları ile form tutma olanağı bulunmakta.

Njoy sports club’da fitness alanında gym-cardio egzersizleri yanında spinning stüdyosunda egzersiz yapalır, dilerseniz personel training ile kendinize özel çalışmalar yapabilir veya grup egzersizlerine katılabilirsiniz. Özel tasarım bisiklet ile müzik eşliğinde spinning egzersizleri ile hem eğlenebilir hem kendinizi motive edebilirsiniz. Özellikle içsel karın kaslarını güçlendiren pilates dersleri ile sağlıklı ve farklı bir vücuda sahip olmak için pilates stüdyosuna uğramanız da mümkün. Başlangıç, orta ve ileri seviye veya herkese yönelik ücretli-ücretsiz dersler, Aqua Gym, Tai Cji Chinese Yoga, Lower-Total-Power Body, Tae-bo, Step-Fun, Crunch, Capoeira Profilo spor merkezinde.

Njoy spor merkezindeki SPA bünyesinde, masaj ile rahatlayıp vücut sağlığınıza katkıda bulunabilir, jakuzi ile kan dolaşımının düzenlenmesini ve vücudunuzdan toksinlerin atılıp kasların gevşemesini sağlayabilirsiniz. Buhar odasında solunum yollarınız buharın etkisi ile yumuşar, cildiniz derinlemesine temizlenir; sauna da sizi gevşetip stres atmanıza yardımcı olacaktır.

Yaz-kış yüzme olanağına sahip olduğunuz kapalı yüzme havuzu aynı zamanda yüzme kurslarına da ev sahipliği yapmakta.

Njoy sports club-profilo spor merkezi fiyatları ve üyelik kaydı ile ilgili bilgiler için iletişime geçebilirsiniz. Profilo AVM’nin otoparkından ücretsiz faydalanabileceğinizi de hatırlatalım. Çocuklarınız için kids club ve enerji desteği için vitamin bar da hizmetinizde.

Njoy Sports Club- Profilo Spor Merkezi iletişim bilgileri:(www.njoy.com.tr)
Profilo Alışveriş Merkezi Mecidiyeköy İstanbul, Telefon: +90 212 356 86 48

Njoy Sports Club- Profilo Spor Merkezi üyelik konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Konu: Njoy Sports Club- Profilo Spor Merkezi üyelik Bölüm: İstanbul Spor Merkezleri

Yoruma kapalı.