Özel Arama

Ülker Sports Arena (FB Spor Kompleksi) ulaşım, nasıl gidilir

Fenerbahçe uluslarası Spor Kompleksi olarak da bilinen Ülker Sports Arena hakkında bilgiler burada derlenmiştir.
ulker sports arena


Ülker holdingin desteği ile Anadolu yakasının yükselen yıldızı Batı Ataşehir’de inşaatına 2008 yılında başlanan Ülker Sports Arena, sadece bir spor salonu olarak değil, aynı zamanda konser-gösteri ve etkinliklere ev sahipliği yapmak üzere tasarlanmış. Peki Ülker Sports Arena kapasitesi ne kadar?

Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi Ülker Sports Arena 13 bin 500 kişilik bir seyirci kapasitesine sahip. NBA basketbol salonları tarzında son teknoloji ürünlerinin kullanıldığı spor salonunda alt yapı olanakları sayesinde çok farklı gösteri ve konser etkinlikler de sahne alabilmekte.

Ülker Sports Arena’nın diğer özellikleri arasında salonu gören restoran, 44 adet loca, modern soyunma odaları, ayrıca 2500 kişilik spor salonu, LED aydınlatma, dev skorboard, engelliler için kolaylıklar vs. sayılabilir. Profesyonel bir ekip tarafından yönetilen Fenerbahçe Spor Kompleksi Anadolu yakasında gözde bir merkez.

Ülker Sports Arena oturma düzeni (planı), Fenerbahçe ülker basketbol takımının sezonluk kombine biletleri, konser biletleri, loca ve vip (saha içi) koltuk satışı ve diğer merak edilen konular için iletişim bilgilerine müracaat edebilirsiniz.

Ülker Sports Arena adres ve iletişim bilgileri: (www.ulkersportsarena.com)
Adres: Barbaros Mah. Dereboyu Cad. Batı Ataşehir Kadıköy, harita ve ulaşım bilgileri için tıklayınız.
Tel : 0216 687 21 00

Ülker Sports Arena (FB Spor Kompleksi) ulaşım, nasıl gidilir konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Konu: Ülker Sports Arena (FB Spor Kompleksi) ulaşım, nasıl gidilir Bölüm: İstanbul Spor Salonları

Yoruma kapalı.