Özel Arama

Etiketler: , , , , , , , , , .

İstanbul Yüzme Kursları nerelerde var, ücretler, kayıt, Avrupa Yakası, Anadolu Yakası yüzme havuzu

Yaz spor kursları ve yüzme kursları epey revaçta. Peki İstanbul’da yüzme kursları nerelerde var, ücretler ve kayıt konuları nasıl? Sizlere yüzme kursu ile yüzmeyi öğrenmerek okulların tatil olduğu zamanları en iyi şekilde değerlendirme amacıyla bazı bilgiler sunmak istiyoruz. Sporvakti.net olarak işte İstanbul yüzme kursları:
istanbul-yuzme-kursu


İstanbul’da yüzme kursuna kayıt olmak isteyenler için yapılması gereken en basit iş en yakındaki yüzme havuzunu tespit ederek iletişime geçmek. Büyükşehir belediyesi ve ilçe belediyelerine ait pek çok yüzme havuzu, yüksek talebin bulunduğu yaz aylarında gruplar için yüzme kursu açmakta. Genel olarak görülen 6 yaş ve üzeri çocuklar için yüzme kursu kayıt imkanı bulunmakta. Dileyen yetişkinler için de yüzmeyi öğreten kurslar bulunuyor yani geç kalmış değilsiniz. Takriben 100 TL civarına malolan ve 15 saat süren yüzme kursları 2-4 hafta zamana yayılmakta. Yüzme nasıl öğrenilir diyorsanız ve yüzme kursunda nelerle karşılaşacağını merak ediyorsanız buraya bakabilirsiniz.

Peki İstanbul’da nerelerde yüzme kursları var? Kısaca inceleyelim.

İstanbul’da yüzmek veya yüzme kursuna katılmak için pek çok alternatif bulunmakta. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor AŞ’ye bağlı spor kompleksleri, ilçe belediyelerine, üniversitelere, İl gençlik ve Spor Müdürlüğüne ait yüzme havuzları, oteller ve aquaparklar ile özel teşebbüs’e ait spor merkezlerine ait yüzme havuzlarından istifade etme olanağı bulunuyor.

Avrupa Yakası Yüzme Kursları, Yüzme Havuzları: İstanbul’da yüzme kursu ve yüzme havuzu olarak Avrupa Yakası’nda pek çok seçenek bulunmakta. Okmeydanı’ndaki Cemal Kamacı Spor Kompleksi Yüzme Havuzu yanında diğer pek çok olanağı ile değişik sporlar yapma imkanı da sunmakta. Olimpiyat stadı yanındaki Ataköy Yüzme Havuzu- Avni Akyol Kapalı Olimpik Yüzme Havuzu da yüzme kursları için ideal bir mekan. Eyüp’teki Yeşilpınar Yüzme Havuzu yüzme severler için ideal bir mekan. Bağcılar’daki Bağcılar Belediyesi Yüzme Havuzu diğer bir alternatif. İBB’ye ait Sefaköy yüzme havuzu ve Beyoğlu Kapalı Yüzme Havuzu Avrupa Yakası’nda yüzme havuzu ve yüzme kursu için uygun mekanlar. Ancak sınırlı kontenjanları hatırlatmakta fayda var.

Anadolu Yakası Yüzme Kursları, Yüzme Havuzları: İstanbul’da yüzme kursu ve yüzme havuzu adına Anadolu Yakası’nda pek çok alternatifiniz var. İstanbul Büyükşehir Belediyesine ait Tuzla Kafkale Spor Kompleksi Yüzme Havuzu ve Ümraniye Çakmak Kapalı Yüzme Havuzu yüzme kursları düzenlemekte. Üsküdar’daki Galatasaray (Burhan Felek) Yüzme Havuzu Deniz kızı yüzme ve Bilimsel Yüzme Eğitim Spor Kulübü profesyonel anlamda yüzme öğrenmek isteyenlere destek olmakta. Üsküdar’daki Okyanus Yüzme Havuzu fitness vs. gibi diğer altenatifleri de barındırıyor. Kartal Hasan Doğan Spor Kompleksi spor yapmak isteyenler için pek çok seçenek sunmakta.

İstanbul yüzme havuzları seans ve saatler, iletişim ve adres bilgi, fiyat, ön kayıt ve ücretler için ilgili havuzla iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca başta da dediğimiz gibi İstanbul’da yüzme kursları hakkında en kolay bilgi ilgili havuza telefon açılarak elde edilebilir. Herkese iyi eğlenceler…

İstanbul Yüzme Kursları nerelerde var, ücretler, kayıt, Avrupa Yakası, Anadolu Yakası yüzme havuzu konusunu paylaşmaya ne dersiniz?

Konu: İstanbul Yüzme Kursları nerelerde var, ücretler, kayıt, Avrupa Yakası, Anadolu Yakası yüzme havuzu Bölüm: Yüzme

9 Yorum: "İstanbul Yüzme Kursları nerelerde var, ücretler, kayıt, Avrupa Yakası, Anadolu Yakası yüzme havuzu"

 1. ayşegül diyor ki:

  ben aysegül çoçum 6 yasında ve yuzme dersi almasını ıstıyorum mecdiyeköyde oturuyorum bana yakın bır yer istıyorum ve fiyatını örenmek istiyorum teşekur ederım

 2. Bengü diyor ki:

  Beykozda oturuyorum 6 yaşındaki kardeşime yüzme eğitimi aldırmak istiyorum,yaz kış devam edebiLeği bir yer önerirseniz sevinirim

 3. nevra selışık diyor ki:

  özel yüzme dersleri- butik yaz okulu tuzla-

  Nevra Selışık 3 YAŞ VE ÜZERİ YÜZME EĞİTİMİ

  sEVGİLER

 4. NEVRA SELIŞIK diyor ki:

  gymnasıum spor merkezi istanbul kavacık / 0216 322 50 00 nevra hoca

 5. AYSUN AL diyor ki:

  1 ay özel ders almak istiyorum yardımcı olursanız sevınırım…

 6. selda uzun diyor ki:

  kayıt yerini bulamıyorum

 7. ayhan diyor ki:

  4aylık kızımı ozel yüzme havuzuna göndermek istiyorum bayrampasa aykon varmi yardimci olursunuz ücret önemli değil

 8. Umut diyor ki:

  bende yüzme kursuna gitmek stiyorum benim yüzmede 1.’liğim var.Vede evde şua an madalyası bile var

 9. tolga diyor ki:

  benim yüzmede 9 tane madalyam var sen ne diyon